PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209658}
7,2 80 453
oceny
7,2 10 1 80453
7,2 19
ocen krytyków
Jasminum
powrót do forum filmu Jasminum

pierwsza mysl jaka mi sie nasowa po obejrzeniu.Film pełen zapachów,ktore niemal sie czuje.Wszystko bylo tutaj dopracowane co do szczegolu.Rewelacyjna muzyka,zdjecia a gra aktorska-mistrzostwo.Gienia jakos narrator-swietna koncepcja i to jej-"a co sie dziwisz" rozbrajajace.Film naprawde szczegolny i kazdy,ktoremu przypadl on do gustu przyzna,iż pozostawia cos do myslenia.Jakis slad.
Naprawde warto go obejrzec.Dawno nie widzialam tak dobrej i klimatycznej produkcji w kinie polskim.Zobaczcie go koniecznie.Ja z czystym sumieniem daje 10/10.Ogladanie go bylo czysta poezja i miodem dla duszy.

ocenił(a) film na 9
Jane_Mary20

.. ale dla osób wrażliwych i mających jakieś doświadczenie życiowe. Niestety część widzów może nie "załapać" tego baśniowego klimatu.. jednak warto spróbować, zachęcam do obejrzenia !

Jane_Mary20

Zgadzam się. Rzeczywiście te zapachy niemalże się wyczuwa.

Jane_Mary20

Jestem pod wielkim wrażeniem tej polskiej produkcji. Trzej bracia zamknięci i odizolowani, wydają się być potencjalnymi świętymi podczas gdy pod koniec filmu uwaga koncentruje się na postaci niepozornego brata Zdrówko.
Muzyka rewelacyjna...
Warto się też przyjrzeć choćby takim drobiazgom jak huśtawka, która pojawia się dwa razy w różnych momentach filmu, a także kreacji miłości - nie tylko tej stricte erotycznej ale także bezinteresownej pokazanej w chęci dzielenia się sobą, czy tym co się posiada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones