PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209658}
7,2 80 414
ocen
7,2 10 1 80414
7,2 19
ocen krytyków
Jasminum
powrót do forum filmu Jasminum

Eugenia

użytkownik usunięty

Chleb z masełkiem :) i to co robi buzią jest takie śmieszne :))
Bardzo podoba mi się jej postać w filmie

ocenił(a) film na 4

A mi juz ta dziewczynka troche dzialala na nerwy. Jakies to naciagane bylo - szczegolnie z tym " a co sie dziwisz?". Ktore male dziecko jest takie totalne wygadane i nie boi sie tak zagadywac doroslych?. Zazwyczaj male dzieci wstydza sie bardzo obcych doroslych.

Eine_Tolle_Hexe

Ja dodam, że zdarzają się i takie dzieci ;) Jednak mi bardziej takie zachowanie kojarzy się z brakiem wychowania, arogancją jakąś czy coś w tym kierunku. A większość ludzi uważa to za zabawne i słodkie. Aczkolwiek postać Eugenii w filmie podobała mi się... myślę, że pasowała po prostu do klimatu.

ocenił(a) film na 8
Eine_Tolle_Hexe

Właśnie obejrzałam film ponownie, po dobrych kilku latach.
I mnie też ta mała nie podobała się :)
Przede wszystkim ona chyba ani razu nie uśmiechnęła się! Co to za dzieciak, który jest cały czas śmiertelnie poważny?

Sposób jej mówienia niewiele miał w sobie z dziecka. W jej tonie była jakaś bezczelność i tupet. Zachowywała się nie jak kilkuletnia dziewczynka, ale jak nastolatka, obrażona na cały świat.
Właściwie to otoczenie przypominało, że mamy do czynienia z małym dzieckiem. Zwłaszcza reakcje i ciepło brata Zdrówko.

Nie wiem, cz to twórcy kazali tak się zachowywać temu dziecku. Może by nie przesłodzić całości wrażenia? Nie wiem. Zgaduję. Ale wyszła z tego taka irytująca stara-malutka.
Szkoda.

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się. Mi też bardzo przypadła do gustu jej postać :) "No co się dziwisz?" hihi

Dla mnie Eugenia jest "perełką" w tym filmie,doskonale zagrana rola bez dwóch zdań.

ocenił(a) film na 9

"a co sie dziwisz, zdrówko ?" ;D uwielbiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones