PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209658}
7,2 80 414
ocen
7,2 10 1 80414
7,2 19
ocen krytyków
Jasminum
powrót do forum filmu Jasminum

Jak to możliwe ,że w Polsce robią tak dobre filmy bez specjalnego rozgłosu..gra Gajosa w duecie z Veronką bliska geniuszu, oszczędne jędrne słowo+ jasny przekaz, nieco magii+ tajemnicy jestestwa okraszone grą aktorską na najwyższym poziomie ..cud na Wisłą, i jakoś nie trzeba wywlekać flaków,

ocenił(a) film na 9
Golfstraum

Ja również wróciłam do tego filmu. Cały pachnie..To film pełen emocji, pozytywności, magii..bajeczny.
Gra aktorka i ścieżka dźwiękowa-zasługują na owacje na stojąco.
Film ma dusze i pozytywnie nastraja do życia:)

ocenił(a) film na 8
Golfstraum

@Golfstraum Mnie się wydaje, że to J.J. Kolski robi swoje kino, wbrew morzu szmiry ostatnich lat. Jest trochę jemu podobnych, ale tylko można sobie wyobrazić, jakie codzienne boje staczają, aby powstało coś tak subtelnego, tak subtelnie pięknego.
Zgadzam się również co do roli Gajosa. Ja lubię tu też Damięckiego, który nieczęsto pojawia się na dużym ekranie.

ocenił(a) film na 9
Golfstraum

zgadzam się. Nie dość, że bardzo dobry, wzruszający, magiczny film to jeszcze można się pośmiać. Standardowo Gajos zajjjebistyy.

ocenił(a) film na 8
Golfstraum

Jeden z bardzo niewielu polskich filmów, do którego uwielbiam wracać. Oglądałam już z milion raz, ale zawsze mnie zaskakuje:) Magia.

ocenił(a) film na 9
MalaMi18

To nie Magia, to Miłość
W filmie widzimy jej różne odmiany . Miłość matczyna i miłość dziecka ; do Boga ; zakonnika do dziewczynki ; niespełniona i smutna miłość głównej bohaterki ; aktora wielkiej sławy i zaściankowej fryzjerki z pipidówy czyli historia miłosna jak z kolorowych magazynów , a nawet wielka miłość do kina i filmów.
FiIm spokojny, trochę nawet smutny i melancholijny ale z nadzieją i przesłaniem niosącym radość. Kapitalny !

ocenił(a) film na 9
OmniModo

reeety ... Prawie rok temu pisałem ten post, a film nadal doskonale pamiętam ... czyli musiał na mnie wywrzeć duże wrażanie.... To oznacza, że ocena 9/10 jest w pełni adekwatna

ocenił(a) film na 9
Golfstraum

Film leciał na canal+, a wiadome, że nie każdy ów kanał posiada.
Szkoda, bo film faktycznie bardzo klimatyczny i magiczny.
Po seansie chciałam jeszcze raz go obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
Golfstraum

bardo fajny film :) i troche powagi i komedia milo sie oglada :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones