PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209658}
7,2 80 453
oceny
7,2 10 1 80453
7,2 19
ocen krytyków
Jasminum
powrót do forum filmu Jasminum

Z filmami Kolskiego jest tak:
albo je kochasz, albo nienawidzisz....
Nie ma tu chyba półśrodków.

Ja należę do tej pierwszej grupy.
Jedyne co u Kolskiego mnie denerwuje to obsadzanie w każdym filmie swojej żony. Błęcka-Kolska mnie drażni swoją "grą" i tyle. Gdyby nie ona, to nie miałabym żadnych zastrzeżeń.

Co do samego Jasminum to na pewno warto go obejrzeć dla J. Gajosa.
Gdyby był to film kręcony w Hollywood to dostałby za rolę brata Zdrówko Oscara.

Gienia słodka, urocza, zabawna i mądra.
Pożegnanie dziewczynki i Braciszka wzruszające.

Film magiczny, film który rządzi się swoimi prawami, ma własny rytm i tempo.

I jak w każdym filmie Kolski tworzy tu swój własny świat, niepowtarzalny, magiczny...

Oglądałam juz wiele razy i wszystkim gorąco polecam :))

ocenił(a) film na 3
agnieszka532

Owszem, film warto obejrzeć dla Gajosa – i tylko dla niego. Dla mnie Gienia nie jest słodka i urocza, tylko zarozumiała i przemądrzała. Dowodzi tego choćby scena krojenia chleba – nawet matka nie pozwoliłaby jej na takie fanaberie, tylko że dziewczynka trafiła na zakonnika, który myszy by nie skrzywdził. Dla mnie film nie był magiczny, choć miałem naprawdę dobre intencje. Jest nudny, nic się w nim nie dzieje, a magiczny to już na pewno nie jest. Śmieszny także nie jest, a przynajmniej mnie nie śmieszy taki wymuszony humor. Technicznie też jest słaby, zupełnie niepotrzebne te komputerowe efekty pojawiającej się dziewczyny. Jeśli nie ma się środków, można zrobić takie rzeczy bardziej klasycznie – czegoś nie ma i jest w następnym ujęciu. Oglądając „Jasminum” ciągle miałem wrażenie, że widzę raczej teatr telewizji niż film kinowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones